طراحی وب سایت و فروش

بسیاری از افراد تصور می کنند که یک طراحی وب سایت خوب و کارامد الزاما فقط زیبایی وب سایت است. با اینکه این تصور در طراحی وب سایت تا حدودی اشتباه است.

زیبایی طراحی یک وب سایت موضوع مهمی است اما نکات مهم تر در طراحی وب سایت user friendly بودن search engine friendly بودن و همچنین طراحی در جهت فروش بیشتر در یک وب سایت است.

موضوعات مهمی در طراحی وب سایت کارامد موثر است که در زیر به آنها اشاره می کنیم :

۱- آیا قالب سایت شما به طراحی وب سایت شما آسیب می رساند ؟

۱-۱- انتخاب سی ام اس اشتباه که اکثر مشتریان طراحی وب سایت اطلاعی از نوع و خوب یا بد بودن آنها ندارند. بهترین سی ام اس حال حاضر جهت طراحی وب سایت وردپرس می باشد که کاملا seo friendly می باشد که در طراحی وب سایت باید به این نکته توجه ویژه داشت.

۱-۲-استفاده صحیح از کدهای css، html، javascript،و سایر زبان های برنامه نویسی جهت طراحی وب سایت یک وب سایت قابل استفاده و اصطلاحا userfriendly

۱-۳- به جهت اینکه بسیاری از کاربران اینترنت و وب سایت ها از گوشی های موبایل استفاده می کنند می بایستی طراحی وب سایت و قالب وب سایت طراحی شده برای وب سایت شما اصطلاحا ریسپانسیو باشد. طی آمار های دریافتی در سال ۲۰۱۵ بیش از ۵۰٪ از جستجوها در سطح اینترنت با گوشی های موبایل بوده که اهمیت این قضیه را در طراحی وب سایت ۱۰۰ چندان می کند.